Naukowe fakty przydatne na co dzień
tłumacz przysięgły języka angielskiego
Napisane przez: stefanopaganini
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka słów o tłumaczeniach przysięgłych

Na pewno niemalże każda funkcjonująca współcześnie firma ma kontakty z wybranym przez siebie biurem tłumaczeń. Wykonuje ono usługi związane z przekładaniem treści dokumentów z jednego języka na inny.
tłumaczenia
Napisane przez: U.S. Embassy Tel Aviv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Profesja wyspecjalizowanego tłumacza

Współcześnie znajomość obcej mowy jest wartością niezwykle przydatną. Dzięki temu można komunikować się z osobami z innych krajów, między innymi podczas zagranicznych podróży. Międzynarodowe kontakty stały się również niezmiernie ważne w świecie biznesu.
student fizjoterapii
Napisane przez: UC Physiotherapy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które studia warto wybrać? Być może fizjoterapia jest odpowiednim wyborem? Zobacz, dlaczego opłaca się wybrać właśnie ten kierunek studiów

Gdy matura nadciąga ogromnymi krokami, trzeba zacząć intensywnie myśleć o wybraniu studiów. Wybór kierunków, czy to na uczelniach państwowych, czy niepublicznych jest naprawdę szeroki, co niestety nie pomaga w decyzji. Są jednak kierunki, o których warto pomyśleć, bo gwarantują jakieś pomysły na rozwój zawodowy. Tak jest bez wątpienia z fizjoterapią.
nauka
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Dlaczego najlepiej jest korzystać z dobrych podręczników?

Zabierając się za studiowanie trzeba się nastawić na wiele nauki. Oczywiście jeżeli ktoś będzie chciał okres studiów wybawić się i przesiedzieć w knajpach, to ma do tego pełne prawo, lecz jeśli ktoś naprawdę będzie chciał ten okres efektywnie wykorzystać i zyskać sporo wiadomości, to jednak nie może nic nie robić. W czasie studiów wiedzę można zdobyć wieloma sposobami.
pierwsza pomoc
Napisane przez: Anas Qtiesh
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pierwsza pomoc w nagłych zdarzeniach

Spacerując po mojej miejscowości lub wypoczywając w okresie wakacyjnym nad jeziorami, morzem lub w górach napotykamy bardzo wielu ludzi. Często są to przyjemne spotkania. Ogólnie mówiąc, jesteśmy grzeczni. Może nie uśmiechamy się jak Ameryka, nie jesteśmy tak uczuciowi jak Włosi jednak w sposób dyskretny jesteśmy pomocni i na ogół nie potrzebujemy zachwytu.
Kreacja karnawałowa dla dziecka
Napisane przez: Radarsmum67
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oprócz rozrywki warto dać dziecku trochę edukacji

Sporo się zwykło mówić, że aktualnie dzieci są gorsze, niż wcześniej. Ciężko w taki sposób postawić sprawę, bo przecież prawda jest taka, iż zawsze generalizowanie nie ma sensu. Dzieci są różne. A zresztą - zawsze ludzie mawiają, że obecne pokolenie jest do kitu. A w końcu świat ciągle istnieje, nie jest chyba źle.
Galileo
Napisane przez: tec_estromberg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kto nie pragnie zdać matury z jak najlepszym rezultatem?

Wszelki licealista, który chce swój test maturalny zdać z jak najbardziej korzystnymi efektami, pragnie przygotować się do tego jak najlepiej.
sala kinowa
Napisane przez: BRITOP Lighting
Zainspirowane przez: BRITOP Lighting

Jak wybrać ciekawy film?

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat kina. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w większym gronie przed kinem domowym z wielkim TV. Właściwie cel i tak zawsze jest ten sam - odpoczynek.
Zajęcia z dojazdem lektora
Napisane przez: Moose
Zainspirowane przez: http://www.moose.pl

Kraków, Poznań, Łódź - oferta kursów językowych

Kursy językowe Moose gwarantują miłą oraz pewną naukę każdego języka obcego. Nasza duża oferta szkoleń zawiera kursy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.
Wrocław nocą
Napisane przez: Maciek Lulko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zalety studiowania w dolnośląskim Wrocławiu

Wrocław to piękne miasto, które na pewno błyskawicznie się rozwija. Uważam, że nie ma w naszym kraju zbyt wielu bardziej atrakcyjnych miast, aniżeli największe miasto na Śląsku. Oczywiście Wrocław nie jest wyłącznie ładny, sprawiający, że mieszkańcy i przyjezdni mogą nacieszyć własne oko niesamowitymi widokami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.