Przesyłki szybkie – jak zadbać, aby zarówno kwota była niska, a i standard usług duży

Przesyłki kurierskie opanowały glob. W czasach, kiedy wszystko ma zostać dostarczone na już, nadal są rzeczy, które muszą być dostarczone do odbiorcy osobiście. Jednak przeważnie jest on nie w sasiadującym biurowcu, ale na drugim końcu globu. I choć nie zdajemy sobie sprawy, przesyłki cargo stanowią chwilowo większy procent frachtów lotniczych i morskich niż podróże rekreacyjne i biznesowe.


szafy
Napisane przez: Dekoral
Zainspirowane przez: Dekoral
Przesyłki kurierskie, które docierają do nas za pośrednictwem lotu są w stanie przemierzyć cały glob w tylko kilka dni. Tranportowane firmą kurierską na miejsce startu , pakowane do specjalnego luku i odprawiane w kraju przesyłki mogą mieć tak astronomiczne ceny jak i być przesyłane w formie bardziej ekonomicznej. Cennik przesyłek kurierskich waha się (w dziedzinie kopert) od 100 złotych do zgoła wielokrotności za gwarantowane doręczenie w następnym dniu roboczym.

Jeżeli czytany tekst totalnie Cię pochłonął, to zobacz inny polecany wpis, który również posiada pokrewne dane na prezentowany temat.

Oczywiście wtedy trzeba spełnić jeszcze kilka innych warunków. Ważna jest godzina nadania przesyłki kurierskiej, gdyż te wysłane z samego rana mogą zostać włożone tego samego dnia na pokład ładowni samolotu - tamta strona. Podobnie się ma kwestia z usługami krajowymi. W tym wypadku jednak tylko przesyłki priorytetowe mają szanse być dostarczone samolotem.


kurier w pracy
Napisane przez: Fernando de Sousa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zazwyczaj jednak się to nie opłaca, gdyż firmy kurierskie mogą zagwarantować dostawę na następny dzień roboczy w normalnym transporcie. A cennik przesyłek kurierskich miast pokazywać 50 zł pokazuje niecałe 10 za całą przesyłkę.

Jeżeli fascynuje Cię omawiany artykuł i masz chęć zgłębić więcej na taki wątek, to na pewno polecany serwis internetowy (http://jumpplanet.pl/atrakcja/nowy-targ/fitness/) będzie tutaj niezwykle pomocny.

Są to oczywiście koszty dla kupców biznesowych. Trzeba wystrzegać się także małych firm, które dają nam niesamowicie niskie stawki. Często działają one po kosztach co skutkuje niskimi pensjami pracowników, a ci nie przykładają się do swojej pracy.


Przed wysłaniem sprawdzajmy dokładnie oferty – kto się spodziewa, może znajdziemy rewelacyjnie okrojoną stawkę?
2019/10/23, 09:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.