Historia Alwro

Korzenie działalności naszej firmy sięgają 1946 r., jednakże ALWRO S.A narodziła się w 1991 roku – tuż po prywatyzacji fabryki ALWRO. Dzisiejsza działalność spółki powstała dzięki zmianom zainicjowanym w latach 90-tych - m.in. za sprawą konieczności ciągłego udoskonalania parku maszynowego, ale także za sprawą dbałości o środowisko naturalne.
Pierwszy etap gwałtownych zmian obejmowała rezygnację z przestarzałej technologii o dużej szkodliwości dla środowiska jak i otoczenia.

Więcej tekstów

Skąd należy brać informacje na temat oferty wózków widłowych – rady specjalistów

Elektroniczny wózek widłowy
Napisane przez: Feed My Starving Children (FMSC)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pojawiające się wśród wyposażenia sklepu w sieci propozycje pokazują, z jak ogromnym zaangażowaniem producent podchodzi do opracowywania swoich rozwiązań. Asortyment jest uzupełniany na bieżąco o innego rodzaju wózki widłowe, dlatego klienci ochoczo wymieniają się doświadczeniami związanymi z jego użytkowaniem. W ofercie marki znajdują się nie jedynie sprzęty nowe, jednak także wózki widłowe używane. To właśnie one są korzystnym rozwiązaniem, w które szczególnie często inwestują klienci.


przemysł
Napisane przez: andrew moser
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przemiany obejmowały zarówno unowocześnienie parku maszynowego oraz wprowadzenie nowych urządzeń. Już po dwóch latach istnienia przedsiębiorstwa zainstalowano technologie dające możliwość na odlewanie ciśnieniowe, po kolejnych trzech latach w zakładzie pojawiły się maszyny służące do odlewania odśrodkowego – co pozwoliło na otwarcie nowego działu zakładu. Najnowsze technologie i maszyny sprawiły, iż w dużym stopniu zwiększyła się oferta asortymentowa zakładu. Razem z zmianami urządzeń i wprowadzeniu nowych technologii w życie, wprowadzaliśmy ogromne zmiany związane z ochroną środowiska – zrezygnowaliśmy między innymi z odlewania szkodliwego dla środowisko żeliwa, skupiliśmy się na odlewaniu ciśnieniowym. W naszym asortymencie znajduje się bardzo ogromny asortyment odlewów z metali kolorowych tworzonych metodą ciśnieniową, zarówno w formach metalowych jak i w formach piaskowych (odlewy (alwro.com.pl) piaskowe) formy te pozwalają na odlewnie najtrudniejszych produktów - --kliknij--.

W ofercie można zakupić także odkuwki matrycowe. Specjalistyczny profil (poznaj ofertę kształtowników zimnogiętych) działalności oraz specjalizacji jest do wypracowania dzięki utalentowanej ekipie inżynierów jak i specjalistów. Za ich sprawą osiągalne jest stale poszerzanie i rozwijanie przedsiębiorstwa.

Dzięki zachowaniu kontroli na każdym stadium produkcji – od ścisłej nadzorowaniu materiałów, aby zachowały normy jakościowe, poprzez kontrolę posiadanego zaplecza technicznego, aż po ostateczną kontrolę jakości końcowego produktu, jesteśmy w stanie wytworzyć odlewy o wysokiej jakości.
2022/05/13, 10:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.