Taśma polipropylenowa - niezastąpiony materiał zabezpieczający i fantastyczne „narzędzie” reklamy

Znajduje niesłychanie szerokie zastosowanie. Stanowi niezbywalny element wyposażenia wielu przedsiębiorstw funkcjonujących w przeróżnych sektorach gospodarki, takich jak między innymi: przemysł papierniczy, metalowy bądź meblowy.

Nasuwa się zatem pytanie: czemu zawdzięcza swą olbrzymią popularność?


Taśma samoprzylepna


Taśma polipropylenowa , nazywana niekiedy bandownicą - co postaramy się udowodnić - posiada mnóstwo atutów. Charakteryzuje ją znaczna wytrzymałość, odporność na działanie negatywnych czynników środowiskowych, wysoka jakość i estetyka wykonania, mała waga, funkcjonalność, niezawodność, bardzo dobre parametry naciągania - wymieniać można bez przerwy. Ponadto - co niemniej ważne - jest dużo tańszym oraz bezpieczniejszym rozwiązaniem niż taśmy poliestrowe. Na rynku spotkamy trzy główne typy opisywanego materiału.

Czy spodobał Ci się opisywany artykuł? Jeżeli tak, to zobacz ponadto szczegóły w linku (http://robak.konin.pl/oferta), gdyż one też mogą okazać się dla Ciebie bardzo interesujące.

Taśmy lekkie z reguły wykorzystuje się do zabezpieczenia (http://afg.poznan.pl/oferta/klapy-dymowe/7) przesyłek na poczcie, średnie są dość powszechnie używane przy zapakowywaniu ciężkich palet (o masie do 400 kg), natomiast po odmiany ciężkie często sięgają pracownicy tartaków i branży budowlanej. Należy spostrzec, iż taśma polipropylenowa okazuje się także świetnym „narzędziem” reklamy. Podobnie zresztą jak lamówka .
Nadruki wykonuje się za pomocą bezdotykowych drukarek o wysokiej rozdzielczości i utwardzanych atramentów, które szybko wysychają i nie pozostawiają żadnych smug, odpornych na uszkodzenia mechaniczne czy niesprzyjające warunki atmosferyczne.
2019/01/10, 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.