Zawory firmy Parker, a wyłączniki krańcowe - czyli, automatyka w rozdziale przemysłu pełniutką parą

Posiadasz urządzenia, które wymagają zainstalowania w nich nowiutkich zaworów? Porozmyślaj o zaworach firmy Parker! A może masz potrzebę nad jakąś rzecz bardziej "subtelnego", rodzaju wyłącznik krańcowy? Tak? Wspaniale! W tym konkretnym tekściku przybliżymy Ci ich roboty pod względem rozdziału automatyki przemysłowej!


Przedsiębiorstwo Parker działa na międzynarodowym rynku już od bardzo dużo lat, wyszczególniając się w usługach skierowanych dla przemysłu związanego z technologią napędów i sterowań.


Ma ona w posiadaniu ponad pięćdziesiąt usług, jak dla przykładu: pro­je­kto­wa­nie, montaż, albo naprawy i tak dalej. W naszym wypadku interesuje nasze osoby zagadnienie: parker zawory, które bywają przedstawicielami zaworów Automatycznych, które zależnie od do czego są skierowane (do gazów i cieczy, pracy w trudnych warunkach, albo choćby przemysłu działu spożywczego), są stosowane po to, aby nadzorować ciśnienie oraz w razie jakichkolwiek problemów automatycznie popuścić, lub zamknąć zawór.


Więcej tekstów

Charakterystyka i przeznaczenie szaf sterowniczych

kartony
Napisane przez: Feed My Starving Children (FMSC)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Serwerownie komputerowe, Przedsiębiorstwa z branży teletechnicznej, a także zakłady przemysłu maszynowego – w tych miejscach z reguły możemy odnaleźć takie przyrządy jak szafy sterownicze.


wyłącznik krańcowy
Napisane przez: TNS Sofres
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Przemieniając temacik, poruszymy teraz określenie: włącznikach (polecamy http://www.nota-bene.com.pl/produkty/crystal/) krańcowy. Wyłącznik krańcowy służy do automatycznego odłączania całego urządzenia, bądź jego części, w razie osiągnięcia niepożądanej dla tego urządzenia pozycji. Najczęściej stosujemy je w wózeczkach, czy na szynach jezdnych. Tej rzeczy robotą jest zapobiec uszkodzeniu, albo nawet zniszczeniu maszyny. Powstało parę serii owych wyłączników, w szczególności: GLA, GLS, SZL-VL, czy seria 14CE.


Zazwyczaj są proste w montowaniu a także ich wymianie. Dlatego nie zwlekaj w dalszym ciągu oraz zaopatrz się w odpowiedni wyłącznik krańcowy już dziś, by nie żałować zwlekania!
2022/03/07, 09:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.