W jaki sposób komfortowo dostać się na wrocławskie lotnisko?

Każda osoba ma czasem potrzebę dotrzeć na lotnisko. I tu jest do wyboru własny samochód, poproszenie kogoś z rodziny o podwózkę albo wybranie autobusu, jaki zawiezie nas w konkretne miejsce.


Jeśli ktoś posiada chęć dostać się na wrocławskie lotnisko, może wybrać bardzo szybki transport na lotnisko we Wrocławiu.
handel


Jeździ w tamtym miejscu luksusowy bus, w którym za kurs można zapłacić kartą, a do dyspozycji pasażerów jest bezpłatne WI-FI. Bus jeździ na lotnisko ze stacji PKS co średnio 50 minut. W drodze zatrzyma się tylko raz w centrum miasta. Autobusy te mogą korzystać z pasów dla busów, lecz nie mają na sztywno ustalonej drogi. Kilka kursów posiada ruchome godziny odjazdu w wypadku, jakby trzeba było chwilę poczekać na przylot samolotu. Jest to najlepsze wyjście dla osób, które przyjeżdżają do Wrocławia z okolic. Nie muszą jechać autem, a mogłyby skorzystać z pociągu albo połączeń autobusowych, by następnie komfortowo dojechać na lotnisko. Jeżeli zainteresowanie takim przewozem będzie duże, wówczas firma planuje podwoić częstotliwość jazdy autobusów w szczytowych porach. Bilet kosztuje dziesięć złotych i można go kupić w całodobowym kiosku na dworcu lub u kierowcy.


kruszywa
Napisane przez: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Obecnie na lotnisko we Wrocławiu można dojechać miejską komunikacją.więcej szczegółów w serwisie (poznaj naszą firmę)Pasażerowie, którzy korzystają z własnych aut, posiadają do dyspozycji komfortowe parkingi z dużą ilością postojowych stanowisk. W specjalnej strefie postój do 10 minut jest darmowy.
Natomiast pasażerowie, którzy korzystają z pojazdów napędzanych elektrycznie, za darmo mogą stawiać pojazdy na parkingach VIP, jakie znajdują się blisko terminalu. Czas można zarezerwować on-line. Wtedy ceny są naprawdę atrakcyjne i jeszcze niższe niż normalnie.
2022/12/01, 08:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.