Każdy z nas wie, jak prezentuje się słup energetyczny - w dzisiejszych czasach pajęczyną linii energetycznych jest pokryty cały kontynent

energia elektryczna jest niebywale niezbędna. Obecnie nie możemy sobie wyobrazić bez niej życia. Wszelkie nasze urządzenia działają na prąd.


bloki skalne
Napisane przez: Nicolas Raymond
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Z tej przyczyny wszędzie wokół siebie dostrzegamy słupy energetyczne i wcale nas to nie dziwi. To sukces poprzedniego wieku - powszechny dostęp do energii elektrycznej - polecam te fundamenty pod słupy energetyczne.


Więcej tekstów

Co wytwarza producent elektroniki dla rolnictwa oraz kto mógłby skorzystać z jego wyrobów?

budynek
Napisane przez: Röben
Zainspirowane przez: Röben
Wiadome jest, że każdy chce aby jego interes się dobrze rozkręcał. I nieistotne w jakiej gałęzi przemysłu pracujesz, chcesz, żeby wszystko kręciło się jak najwłaściwiej.


szkolenie
Napisane przez: PLANNJA
Zainspirowane przez: Plannja


Fundamenty pod słupy energetyczne są bardzo mocne i głęboko wbijane w ziemię. Rzecz idzie o to, żeby maszt nie pochylał się i przez wiele lat pełnił swoją funkcję. Zazwyczaj są one betonowe. Ważne, żeby wszelkie części owego słupa (te nad i pod ziemią) posiadały odpowiednie atesty. Upadek takiego słupa z powodu wad budowlanych albo fatalnych materiałów wiązałoby się z ogromnym zagrożeniem dla życia ludzkiego. W rejonach górzystych przede wszystkim powinniśmy myśleć o używaniu odpowiednich fundamentów. Jest to teren, który wyjątkowo jest wrażliwy na procesy erozyjne oraz osuwiska.

Jeżeli interesuje Cię omawiany artykuł, bez wahania zobacz dodatkowo inne warte zapoznania się (http://www.ratkor.com/nasza-oferta/dezodoryzacja) wpisy - na pewno również Cię zaabsorbują!

Czasami są to procesy niezwykle wolne i prawie niedostrzegalne przez człowieka, a innym razem bardzo gwałtowne, jak wówczas, kiedy bloki skalne odrywają się od ziemi. W takich warunkach warto zrobić wszystko, aby fundamenty pod słupy energetyczne były jak najbardziej wytrzymałe. Da nam to poczucie bezpieczeństwa i nawet jeśli linie zostaną pozrywane, słupy powinny pozostać nieuszkodzone.


Trzeba korzystać z części najwyższej jakości, które wytrzymają sporo lat i będą potrzebować zaledwie cyklicznej renowacji. Dzięki temu w przyszłości zaoszczędzimy spore środki na wymianach słupów.
2022/03/25, 08:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.