Odkuwki matrycowe, a firma Masterform - czyli, Hutnictwo pełniutką parą

Co to są odkuwki matrycowe, jakie istnieje ich rodzaje oraz do czego służą? W jakich dziedzinach firma Masterform wynajduje najlepsze zastosowanie i co można ogólnie powiedzieć o wspomnianej przedsiębiorstwie? To wszystko i jeszcze bardziej dużo znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
regały
Zainspirowane przez: flickr.com


wycieraczki samochodowe


Nasz artykuł zaczniemy od pytania: czym są odkówki matrycowe? Odkuwki to wyrabiane metodą kucia, a więc z pomocą dużego młotka, prasy, kuźniarki i tak w dalszym ciągu - zrobione z metalu cząstki, których stosuje się przy przemyśle maszynowym, kolejowym, w górnictwie, a także w energetyce, motoryzacji czy tak zwanym przemyśle maszyn rolniczych. Powstało sporo rodzajów odkuwek, a mianowicie: haki, koła, widłaki, wałki, tak przezywana hydraulika siłowa czy też kulki oraz tak w dalszym ciągu.włącznikami (polecamy http://www.nota-bene.com.pl/produkty/cleoni/)Gabaryty odkuwek zazwyczaj trzymają się od wagi dwudziestu gram do nawet 70 kg.


masterform
Napisane przez: CTSI-Global
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Zmieniając jednak temacik, skoncentrujmy się na firmie Masterform. Przedsiębiorstwo masterform działa na ryneczku od 1985 roku i bywa firma rodzinną. Opiekuje się precyzyjnym obrabianiem komponentów z wykorzystaniem technologii CNC (Computerized Numerical Control), a więc przetłumaczywszy na języczek polski: komputerowe sterowanie sprzętów numerycznych. Wspomniane komponenty istnieje możliwość znaleźć w maszynkach i urządzeniach, które są używane w przemyśle motoryzacyjnym, lotnictwie oraz przemyśle obronnym.
Jak samiutka przedsiębiorstwo zaznacza, jej priorytetowym celem bywają Potrzeby Klientów, a za najbardziej duży ich atut bywają uważani wysoko wyspecjalizowani pracownicy, którzy dbają nie tylko o klientów, ale również o to, aby ich wyroby miały jak najbardziej wysoką jakość oraz były jak najbardziej precyzyjne.
2022/04/05, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.