Jakość – z jakiego względu wskazane jest obecnie o nią dbać i jak jest ona oceniana?

Rynek jest zalewany falą różnego rodzaju produktów, a ich producenci zaciekle konkurują o uwagę konsumentów. Zaawansowane kampanie reklamowe, udział celebrytów w spotach promocyjnych, korzystne konkursy – to wszystko ma zainteresować normalnego Kowalskiego. Bardzo dużo osób jednak zwraca uwagę w pierwszej kolejności na jakość proponowanych produktów i woli przeznaczyć więcej pieniędzy na zakup konkretnego artykułu, jeżeli ma pewność, że posłuży on przez kilka lat, a jego stan ciągle będzie bez zarzutu. Właśnie z tego powodu jakość posiada dziś coraz większe znaczenie.

Normy HACCP
Napisane przez: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Czemu dobrze jest o nią zadbać? Solidny produkt w konkurencyjnej cenie z pewnością przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym klientom. Firmy, które troszczą się o jakość oferowanych usług albo swojego asortymentu pracują na markę, jaka znajdzie uznanie wśród współczesnych konsumentów. Świetnie kojarząca się marka natomiast przekłada się na zadowalające zarobki. Nie można się z tego względu dziwić, że współcześnie coraz więcwięcej (więcej na ten temat tutaj) skupia się w pierwszej kolejności na zastosowaniu możliwie jak najbardziej wytrzymałych materiałów i udoskonala proces produkcji. Co więcej, istotna jest jakość obsługi klienta. Błyskawiczne reklamacje, bezzwłoczne udzielanie potrzebnych informacji – to już pewnego rodzaju standard. W jaki sposób jakość (dodatkowe informacje) jest dziś kontrolowana? Wykorzystywanych jest wiele różnych metod. Państwa nakładają na firmy wyśrubowane normy, jakie powinny być wypełnione jeśli określony produkt ma trafić na rynek.


Więcej tekstów

Blacha przeznaczona do dźwigów – jakie zagadnienia należy wziąć pod uwagę zanim kupi się konkretny artykuł?

obróbka blachy
Napisane przez: PEO ACWA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzisiejszy klient jest bardzo wymagający oraz przeważnie oczekuje od produktów bądź usług jak najwyższego poziomu oraz naprawdę atrakcyjnych cen. Jest to spowodowane przede wszystkim ogromną konkurencją. Firmy powinny zapewniać wysoką jakość usług, o ile pragną uzyskać klientów, a co za tym idzie, osiągać zyski. Wyjątkiem pod tym względem nie jest hurtownia Hurtownie znakomicie zdają sobie sprawę z tego, jakie są nowoczesne wymagania rynku oraz próbują im sprostać, na przykład poprzez oferowane możliwie jak najszerszego asortymentu blach, które nadają się do zastosowania w towarzystwie dźwigów.

normy HACCP dla żywności
Napisane przez: Carissa Rogers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo artykułów spożywczych określa się za pośrednictwem systemu HACCP, który cechuje się wyjątkową dokładnością (szczegóły: ). W przypadku jedzenia jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ to co człowiek zjada ma wielki wpływ na jego zdrowie. W odniesieniu do metali jest wykorzystywane natomiast badanie metalograficzne. Normy jakości opracowuje również organizacja ISO. Dziś coraz więcej firm stara się o jej certyfikaty. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że organizacja ma mocną pozycję opiniotwórcą, a posiadanie certyfikatu poświadczającego, że firma wypełnia konkretną normę jest dla niej najlepszą reklamą. Jakość to podstawowy wymóg rozsądnego klienta.
2020/11/27, 11:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.