Kiedy reklama na telebimie stanie się najmocniej funkcjonalna oraz efektywna?

Reklama na telebimie jest w dzisiejszych czasach jedną z niezmiernie często wykorzystywanych form reklamowych. Coraz więcej firm i przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie odmianę reklamy z jednego, nadzwyczaj prostego powodu - reklama wyświetlana na telebimach może trafić do nadzwyczaj szerokiego grona odbiorców, ponieważ nie można jej przeoczyć.

Telebim reklamowy
Napisane przez: FlexVision.pl
Zainspirowane przez: FlexVision.pl
Telebim to ogromny ekran podświetlany przez multum diod ledowych. Dzięki temu przypuszczalne jest zdobycie nadzwyczaj jasnego oraz wyraźnego obrazu, który jest dostrzegany nawet z całkiem dużej odległości. Reklamy, które są transmitowane na telebimach niezmiernie dobrze widać nawet w toku złej pogody, takiej jak ulewny deszcz albo padający śnieg. Co więcej barwne obrazy, które emituje telebim też przyciągają wzrok innych ludzi - znacznie bardziej niż na przykład banery reklamowe bądź plakaty. Jednakże aby reklama (zobacz Studio Reklamy Printer) na telebimach była efektywna powinno się pamiętać o kilku ważkich zasadach oraz się do nich zastosować - dowiedz się więcej na polecanej stronie.

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest sama reklama. Jeżeli będzie monotonna, mało fascynująca lub niezrozumiała to nawet jeśli będzie wyświetlona na telebimie to nie zaciekawi przechodniów. Reklama nie zdoła być także za długa i skomplikowana, tak by w łatwy sposób wolno było zapamiętać treści, jakie przekazuje. Ważną rzeczą jest położenie telebimu. Powinno się umieścić go tam, gdzie regularnie przebywa najwięcej ludzi. Właściwym miejscem okaże się więc park, centrum miasta, rynek, okolice dużych sklepów albo galerii handlowych a także w wielu przypadkach odwiedzane ulice i autostrady - polecana firma Agencja LED Display Outdoor "Medas-Media".

Więcej tekstów

Postęp techniczny marketingu i reklamy sprawia, że musimy szukać wciąż nowych rozwiązań

telebim
Napisane przez: Steven Straiton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zwróćmy uwagę na to, jak wyglądała reklama kilka oraz kilkanaście lat temu. Różnica jest tu gigantyczna. To pokazuje dynamikę oraz tempo jakie przybiera współczesny marketing oraz reklama. Różnorakie firmy reklamowe korzystają aktualnie z najnowszych wynalazków technologicznych iż, a także z postępu różnych nauk. Należy wyróżnić tu zwłaszcza socjologię oraz psychologię. Specjaliści od marketingu bez przerwy pytają się o to, jakie są potrzeby poszczególnych grup docelowych.


Telebim led
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl
Im większy zasięg ma nasza reklama tym większą efektywnością będzie się cechować, dlatego należałoby umieścić ją na kilku telebimach. Jeżeli Twoje usługi czy towary są dostępne w wielu rozmaitych miastach to wybornym pomysłem będzie wyświetlanie reklamy na telebimie w kilku różnych województwach.

Wskazane jest pamiętać o tych sprawach i wziąć je pod uwagę, wtedy Twoja reklama bezsprzecznie odniesie większy sukces, a to rzecz jasna przełoży się na dużo cennych korzyści, takich jak na przykład zwiększenie popularności reklamowej usługi/artykułu i większe zyski.
2022/12/04, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.