Specjalistyczne pompy próżniowe w zaopatrzeniu laboratoryjnym

Laboratorium to miejsce, jakie niewątpliwie musi być urządzone w profesjonalny sprzęt laboratoryjny, jaki umożliwi łatwe i drobiazgowe wykonanie różnych badań i uzyskanie dokładnych wyników. W laboratorium możemy odszukać naprawdę rozmaite wyposażenie, od zwyczajnych fiolek lub próbówek po pompy próżniowe.

Laboratorium
Napisane przez: Army Medicine
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pompa próżniowapróżniowa - technika próżniowa to urządzenie użytkowane do usuwania gazów w zamkniętej przestrzeni. Pompy próżniowe zdołamy podzielić ze względu na sposób ich funkcjonowania, wśród przeróżnych rodzajów pomp próżniowych odróżniamy więc pompy strumieniowe, objętościowe, pompy molekularne czy też jonowe, dodatkowo wyróżnia się też pompy jonowo magnetyczne i jonowo sorpcyjne. pompy ciepła szczecin cechują się wieloma niesłychanie ważkimi parametrami, wśród tych najważniejszych zdołamy znaleźć ich wydajność, szybkość pompowania a także ciśnienie końcowe. Niezwykle ważkim parametrem w pompach próżniowych jest także optymalne ciśnienie, które może być na jej wylocie, w związku z tym pompy zdołamy również podzielić na pompy, jakie potrzebują uzyskania próżni wstępnej oraz także na pompy, które zdołają pracować przy ciśnieniu atmosferycznym.


Więcej tekstów

Luksusowe wanny – czemu należy kupić wannę z hydromasażem? Gdzie odszukać najlepszą ofertę w tym zakresie?

Biznesmeni
Napisane przez: businessforward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wanna do hydromasażu to marzenie wielu osób. Trzeba stwierdzić, że z roku na rok staje się ono znacznie mocniej osiągalne nawet dla osób, które nie potrafią poszczycić się zbyt wysokimi zarobkami.


Niewątpliwie od jakiegoś okresu niejeden producent wanien proponuje nam niezwykle korzystne oferty dotyczące akurat wyposażenia naszej luksusowej łazienki.

wyposażenie labolatrium
Napisane przez: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pompy próżniowe zdołamy także sklasyfikować ze względu na ich metodę funkcjonowania. Wyróżniamy ogromnie sporo różnorodnych pomp próżniowych, takich jak na przykład pompy obrotowe, pośród których znajdują się między innymi pompy suwakowe bądź molekularne; pompy z medium porywającym, takie jak na przykład pompy dyfuzyjne albo strumieniowe; mało tego na rynku znajdują się też pompy pułapkowe (jonowe, sublimacyjne itd.) i pompy kondensacyjne - . Poszczególne rodzaje pomp mogą pracować w określonych próżniach, na przykład pompy dyfuzyjne rtęciowe i olejowe zdołają pracować w próżni bardzo wysokiej oraz wysokiej, a w próżni średniej i niskiej możemy użyć na przykład pomp rotacyjnych jednostopniowych czy też pomp absorpcyjnych. Kupując pompy próżniowe do laboratorium niewątpliwie warto wybierać tylko markowe oraz oryginalne pompy, jakie wybornie sprawdzą się w swojej roli.
2018/08/29, 12:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.