Najlepszy wytwórca elementów łącznych

W znajdujących się w gazetach ogłoszeniach dotyczących pracy wielokrotnie stykamy się z określeniem typu "nasza powstała w 2001 r. firma ma długą tradycję". Jej założyciele z pewnością posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie, jednak pojawiają się fabryki, których początki datowane są jeszcze na czasy carskie.


Otwarta 24 lipca 1837 roku Żywiecka Fabryka Śrub "Śrubena" jest jedną z najbardziej znaczących rodzimych fabryk wyrabiających elementy złączne.


wentylator
Napisane przez: Starmix
Zainspirowane przez: Starmix


Jak pokazuje jej określenie, Śrubena wytwarza śruby, lecz także inne elementy, jakie służą łączeniu różnorodnych składników. W jej palecie znajdują się również gwoździe czy nity, które wytwarzane są technologią na zimno oraz na gorąco. Firma Śrubena jest obecnie firmą akcyjną, jaka posiada takie nagrody jak Sumienna Spółka czy podobnie prestiżowe Diamentowe Odróżnienie. Na witrynie online owego przedsiębiorstwa można dowiedzieć się, że Śrubena dostarczy śruby na najbardziej ważną przemysłową inwestycję w Polsce najnowszego ćwierćwiecza.

Jeśli jesteś zdania, że musisz odszukać podobne materiały, to przeczytaj wskazówki z serwisu (http://www.mercor.com.pl/pl/produkty/zabezpieczenia-konstrukcji/systemy-p%C5%82ytowe/) - to trochę inny punkt widzenia, jednak również jest godny uwagi.

W obecnych czasach Śrubena proponuje produkty we wszystkich klasach własności mechanicznych o średnicach od M5 do M64. Śrubena robi je zarówno wedle całych zwyczajów jak i na specjalistyczne wymagania Klienta.

Czy to zagadnienie niesamowicie Cię ciekawi? Jeżeli tak, to wejdź tu i poznaj naszą firmę (https://www.merazet.pl/kategoria/zestawy-edukacyjne/maszyny-elektryczne-i-elektrotechnika/stoly-do-pracowni/stoly-elektrotechniczne/) - poznasz w tym miejscu nieprawdopodobnie ciekawe informacje.

/J]

Więcej tekstów

Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

instalacje
Napisane przez: PSIORTAL .pl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nagrzewnica powietrza lub inaczej tzw. "dmuchawa" służy do nagrzewania różnego typu obiektów (hale, budowle gospodarskie itp.), a także otwartych przestrzeni w przypadkach, gdy dany obiekt nie ma drugiego źródła nagrzewania czy też kiedy dane źródło jest niewystarczające.


Na rynku odnajdziemy przyrządy zróżnicowane pod względem mocy grzewczej i paliwa jakim są zasilane.


Nie ma więc wątpliwości, iż branża metalowa dla Śrubeny nie jest niczym ciężkim. Przedsiębiorstwo zajmuje się branżą metalową od blisko 200 lat. Mało firm może pochwalić się takową tradycją. Jest tak dlatego, że branża metalowa tworzyła i robi wciąż towary, jakie są wykorzystywane na naprawdę szeroką miarę. Od prac budowlanych, poprzez wyroby zbrojeniowe na automobilizmie kończąc.


Chociaż to wciąż nie wszystkie dziedziny, w jakich znajdują zastosowanie towary Śrubeny, które mieszczą się pod określeniem branża metalowa. Wszakże różne śrubki stosowane są również przykładowo w urządzeniach RTV.
2020/08/06, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.