Kto wytwarza części silników dla wózków widłowych?

wózki magazynowe to dosyć specyficzne pojazdy, które posiadają jednak sporo wspólnego z tradycyjnymi autami. Dla przykładu dużo z nich posiada silniki stworzone przez znane koncerny związane z motoryzacją.


Przykładowo dużo z nich ma motory stworzone przez wiodące koncerny motoryzacyjne.
Oczywiście oznacza to, że również dużo elementów również jest albo bardzo podobna, albo wręcz taka sama, jak w typowych pojazdach. Niektóre z tego typu części to tylko trochę mniejsze lub (przez wzgląd na większe obciążenia) bardziej wytrzymałe wersje ogólnie stosowanych podzespołów. Nie inaczej wyglądają łańcuchy do wózków. Mogą to być łańcuchy rozrządu czy łańcuchy na koła. Są jednak również łańcuchy nierdzewne do masztu, czyli tej części wózka widłowego, która ma na celu podnoszenie różnego typu towarów. Występują poza tym łańcuchy do pomp hydraulicznych. Na rynku można również kupić komplety łańcuchów do wózka widłowego. Te do podnoszenia masztów mogłyby mieć rozmiar 1 cala oraz układ płytek 6x6. Są sprzedawane w pakietach po 5 metrów w cenie ok.

Niezmiernie nam miło, że powyższy tekst wywarł na Tobie miłe wrażenie. Mamy zamiar zachęcić Cię do kolejnej witryny - tam można zobaczyć tu zajmujące wątki.

1000 złotych.


laptop
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Są one wykonane z nieco solidniejszych surowców, gdyż w wypadku wózków jezdnych wszystkie tego typu elementy są narażone na znacznie bardziej znaczące obciążenia. Są również narażone na szybsze starcie. Z tego też powodu dobre łańcuchy do wózków widłowych wytwarza się z lepszych gatunkowo rodzajów metali, gdyż są one poddawane dodatkowemu procesowi utwardzania. Do lżejszych zastosowań wykorzystywane są łańcuchy w kształcie kwadratu.
Przy zakupie takiej części trzeba zwrócić uwagę na symbol produktu. Poza tym łańcuch musi mieć stosowny atest, który gwarantuje bezpieczeństwo kierowcy danego pojazdu.
2019/02/01, 08:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.