Pomysł na interes - wypożyczalnia wozów

Założenie wypożyczalni aut jest kosztowne. Jednakże wydatek błyskawicznie się zwraca, bowiem za kierownicą wynajętego pojazdu najczęściej siadają turyści, jacy podczas urlopu nie szczędzą.
budownictwo
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


fotos - przemysł
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wypożyczalnia wozów to w naszym kraju ciągle biznes mało popularny. Pośród Polaków pokutuje mit, że na wynajęcie auta stać tylko najbogatszych, zaś żeby uruchomić takową działalność, potrzebne są olbrzymie nakłady, które mogą się przenigdy nie zwrócić. Tymczasem Polska to rynek z wielkim potencjałem.


Prowadzenie wypożyczalni wozów zaczęło się opłacać, gdy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, a granice pozostały otwarte. Dzięki temu nasze państwo zaczęło odwiedzać coraz więcej podróżników, a to właśnie oni są jednym z napędowych motorów tego biznesu.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj bez ociągania, co jest w najświeższym wpisie (http://www.mercor.com.pl/pl/produkty/wentylacja-po%C5%BCarowa/) - on także z pewnością okaże się godny zainteresowania.

Drugim filarem, na którym swą działalność opierają wypożyczalnie pojazdów, są klienci biznesowi. Firmy wypożyczają pojazdy dla swoich gości, ale też dla pracobiorców, jacy prowadzą interesy w innej miejscowości.

Skoro spojrzałeś na zamieszczone w tym miejscu materiały, to dodatkowo zerknij na opracowanie (http://www.linde-mh.pl/pl/Wynajmij-wozek/), które także prawdopodobnie przykuje Twoją uwagę.

Koszta wynajęcia wozu są mniejsze aniżeli np. koszty taksówek pracowniczych. Prócz wynajmu krótkoterminowego, popularny wśród firm jest także tak zwany wynajem średniookresowy, jaki trwa parę miesięcy. Korzystają z niego przedsiębiorstwa, jakie w krótkim czasie muszą stworzyć flotę samochodów przeznaczoną do obsługi danego projektu w określonym czasie.
Dzięki temu nie muszą ponosić dużych kosztów zakupu nowych czterokołowców i nie muszą trzymać ich, kiedy projekt pozostanie już ukończony. Na pewno warto więc swoją ofertę rozszerzyć o ciężarówki i rozmaitego rodzaju przyczepy. To z pewnością szybko się zwróci.
2021/10/11, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.