Spożytkuj maksymalnie obszar w hurtowni

Hale magazynowe bywają zwykle wielkie. Aczkolwiek czasami potrzebujemy do składowania, jeszcze więcej metrów i wtedy wpada nam myśl, aby kupić drugą salę.
Zaczekaj, jest lepszy przepis.


Uproszczą tobie to antresole magazynowe, jakie możemy dostosować co do milimetra do konkretnego wnętrza. Dzięki użyciu podestów, możesz zbudować w hali dodatkowy poziom lub nawet zaprojektować parę pięter. Dobrze dostosowane antresole magazynowe (zapoznaj się z cenom antresole magazynowe olejnik.pl/), to na pewno najtrafniejsze rozwiązanie na zwiększenie powierzchni w hali. Poza tym antresole są łatwe w instalacji, a w razie potrzeby jest szansa je powiększyć.


żarówki
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu


Pale, na których trzymają się podesty, zaprojektowane są z mocnych surowców. A na antresoli możemy zamontować podłogę, z materiałów antypoślizgowych, niezapalnych, albo stalowy. Schody na podest zakładane są zgodnie z przyjętymi normami i można je odpowiednio dopasować i zainstalować dopełniające bramki ochronne.


Oprócz opcji przechowywania większej ilości produktów, antresole magazynowe sprawdzają się także jako uzupełniajaca przestrzeń, dla sekretariatu, lub (więcej szczegółów) pokoju socjalnego, w magazynie.
Nie da się zaprzeczyć, że piętra, w wielkich salach, pełnią kolosalne funkcje użytkowe, a dodatkowo trzeba dostrzec, iż system w częściach nośnych danej kompozycji, można bezproblemowo zużytkować także do instalacji rur, w jakich będzie przebiegała Energia elektryczna lub do instalacji przeciwogniowych.


zatemA więc, gdy potrzebujesz więcej przestrzeni, wypróbuj koniecznie półpiętra.
2019/03/12, 10:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.