Dlaczego korzystnie wybrać hale łukową? O czym powinniśmy pamiętać? Co jest najistotniejsze?

Hale łukowe są obecnie faktycznie popularne i nie ma co się dziwić, ponieważ poskładać możemy z nich prefabrykowany budynek w zestawie do samodzielnego montażu.


Zawiera on wszelkie elementy, wliczając do tego śruby. Taką halę można zamontować bez fundamentów, przykładowo na utwardzonym betonie lub asfaltowej powierzchni. Można ją także zamontować na konstrukcji wsporczej, jako dach łukowy.


Więcej tekstów

Jesteś domorosłym majsterkowiczem? Zobacz, które narzędzia powinny znaleźć się w Twoim mieszkaniu!

cennik
Napisane przez: FRANC GARDINER
Zainspirowane przez: FRANC GARDINER
Nie od dzisiaj praktycznie w każdym domu naprawami mniejszych uszkodzeń zajmują się faceci. Jeżeli radzisz sobie nieźle z tego typu drobnymi robotami domowymi, Twoja partnerka bez wątpienia może być z Ciebie zadowolona.


Domowi majsterkowicze


Wykonywanie osobiście drobnych napraw ma sporo plusów.


Hala łukowa przeznaczona jest do wielokrotnego zamontowania demontażu, bez obawy, że zniszczeniu ulegnie jakiś element. Hale łukowe są samonośne, oznacza to, że wewnątrz nie ma konstrukcji wsporczej, jakiej obudową dość często jest blachą trapezową lub innym materiałem. Techniczny postęp ostatnich lat przyczynił się do tego, że nowoczesne hale samonośne są łukowymi tylko z nazwy.


hala łukowa
Napisane przez: Chris F
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


A to z tego powodu, że przęsła “łukowe” mają proste panele, tak więc hala wygląda jak tradycyjny budynek z prostymi ścianami i dwuspadowym lub łukowym dachem. Każdy z takich elementów hali łukowej dostarczany jest do klienta jak kompletny zestaw do samodzielnego montażu. Posiada więc on systemowe ściany, bramę, drzwioraz pozostałe akcesoria.


Każda tego rodzaju hala posiada różnorodne obowiązkowe do montażu śruby. Każdą tego rodzaju halę można zamontować ręcznie, nie używając do takiego czegoś dźwigu czy innego sprzętu.

Czy ta najnowsza publikacja (www.souniq.pl/) podoba Ci się tak wyjątkowo, że masz ochotę poznać następne? Miło nam! Zatem zapraszamy na nową witrynę.

Mniejszych rozmiarów hale bez kłopotu może zamontować parę osób jakie mają w rusztowanie.


Tego typu hala więc to doskonały wybór, bo szybko się ją montuje i jest niezwykle wytrzymała, a dodatkowo jak hale łukowe ceny nie są tak bardzo wysokie jak się może wydawać.
2022/12/12, 07:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.