Współczesne rozwiązania magazynowe

Jednymi z powszechniejszych rozwiązań dla magazynów są z całą pewnością regały półkowe. Zostały one przewidziane do gromadzenia pojedynczych zasobników bądź towarów. Są one określone do magazynowania ciężarów obsługiwanych ręcznie. Osiągalne są regały półkowe zarówno do ciężarów lekkich jak też ciężkich.

olejnik.pl
Regały paletowe zaś zapewniają bezproblemowy dostęp do przechowywanych artykułów. Istnieje możliwość dopasowania do każdej powierzchni, balastu oraz rozmiaru ładunku, oraz możność zestawienia ich z regałami półkowymi.

Więcej tekstów

W jaki sposób zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy, gdy prowadzi się dużej wielkości magazyn

wózek widłowy w magazynie
Napisane przez: Mike Mozart
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy przekraczamy próg pomieszczenia magazynowego, to naszym oczom powinien ukazać się rząd regałów, na których zalega wszelkiego rodzaju towar. Jeżeli firma prowadząca magazyn jest godna zaufania, to w takim pomieszczeniu mają panować niepodzielnie porządek oraz czystość.


Regały paletowe to najodpowiedniejsze rozwiązanie w przypadku składnic, w których konieczne jest składowanie rozmaitych towarów na paletach. Szerokie spektrum kształtowników a także uzupełnień umożliwia optymalną lokację jakiegokolwiek dobra na różnych wysokościach. Są to regały magazynowe niezwykle wszechstronne a także bezproblemowe w utrzymaniu. Znaczna gama akcesoriów gwarantuje składowanie niemal każdego typu ładunku. Rozmieszczenie oraz wielkość regałów będą uzależnione od wariantu użytkowanych wózków widłowych, gromadzonego towaru i wielkości składu.

Największe zalety regałów paletowych to między innymi: możność dopasowania do każdego typu magazynowanego ładunku, zarówno pod względem balastu jak i objętości, gwarancja prostej inspekcji stanów magazynowych, możliwość zestawiania z poziomami do manualnej kompletacji zleceń. W celu magazynowania większej liczby palet warto zastosować regały paletowe - więcej pod linkiem: regały paletowe - (więcej informacji przeczytasz na: ) o podwójnej głębokości, które pozwalają na umieszczenie dwu palet na głębokość.

Platformy magazynowe umożliwiają pomnożenie osiągalnej powierzchni magazynowej. To bezproblemowy a także prędki montaż. Użycie podestów lub też pomostów magazynowych gwarantuje maksymalne wykorzystanie objętości magazynu, na skutek zwielokrotnienia przystępnej pierwotnie powierzchni. Montaż podwyższenia jest kapitalnym rozwiązaniem umożliwiającym dostosowanie pomieszczenia magazynowego do indywidualnych potrzeb. Stosunkowo bezproblemowa modyfikacja budowy podestu magazynowego umożliwia łatwą rozbiórkę i powtórne zastosowanie jego części po wykonaniu powtórnych obliczeń instalacji. Kolejnym plusem jest możliwość połączenia podestu z innymi systemami magazynowania.
2020/07/03, 08:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.