Reklamy
Reklamy plakatowe
Napisane przez: Andy Walton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to znaczy najlepsza promocja? Czy warto promować się w sieci czy poza nią? A może warto być w jednym, jak i w drugim miejscu?

Żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie funkcjonować bez odpowiedniej reklamy. To w sumie konieczne obecnie, ażeby jakoś się promować. To wręcz nieuniknione, jeśli chcemy być zauważalni i konkurencyjni. Wystarczy chociaż zerknąć na ilość firm, na ich sprytną promocję. Ogólnie możliwości posiadamy wiele, ale w ostatnim okresie najwięcej na reklamę wydaje się w internecie. Czy to dobrze? I tak, i nie. Gdyż z jednej strony, zgadza się, należy tam być, ale z innej strony to trochę banalne, bo każdy tam jest, a to powoduje, iż stajemy się niewidoczni. Być może powinniśmy więc postawić na promocję bardziej tradycyjną, jak banery reklamowe.
druk
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Czym jest i do jakich zadań możemy wykorzystywać folię magnetyczną? Jaka jest jej charakterystyka, co dobrze wiedzieć?

Folia magnetyczna może występować w różnorodnych grubościach, tak przedział więc występuje od 0,4 do 2 milimetrów. Tego typu folia może być pokryta jednostronnie klejem albo warstwą kolorowego laminatu z PVC. Folia i jej grubość to wyznacznik jej siły przyciągania, czyli im grubszy nośnik, tym większa siła. Jednaj ze stron folii musi przyciągać się do powierzchni metalowej albo folii ferromagnetycznej, natomiast kolejna strona folii jest nośnikiem reklamy i nadruku. Folia magnetyczna jest najczęściej stosowana do produkcji magnesów reklamowych na lodówkę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.