Reklamy
druk
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Czym jest i do jakich zadań możemy wykorzystywać folię magnetyczną? Jaka jest jej charakterystyka, co dobrze wiedzieć?

Folia magnetyczna może występować w różnorodnych grubościach, tak przedział więc występuje od 0,4 do 2 milimetrów. Tego typu folia może być pokryta jednostronnie klejem albo warstwą kolorowego laminatu z PVC. Folia i jej grubość to wyznacznik jej siły przyciągania, czyli im grubszy nośnik, tym większa siła. Jednaj ze stron folii musi przyciągać się do powierzchni metalowej albo folii ferromagnetycznej, natomiast kolejna strona folii jest nośnikiem reklamy i nadruku. Folia magnetyczna jest najczęściej stosowana do produkcji magnesów reklamowych na lodówkę.
Reklamy plakatowe
Napisane przez: Andy Walton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to znaczy najlepsza promocja? Czy warto promować się w sieci czy poza nią? A może warto być w jednym, jak i w drugim miejscu?

Żadna firma nie jest w stanie działać bez właściwej promocji. To właściwie niezbędne dzisiaj, aby w jakiś sposób się wypromować. To wręcz niezbędne, jeśli pragniemy być konkurencyjni i zauważalni. Wystarczy chociażby zerknąć na ilość firm, na ich skuteczną promocję. Ogólnie możliwości posiadamy wiele, lecz w ostatnim czasie najwięcej na promocje wydaje się w internecie. Czy to właściwie? I tak, i nie. Ponieważ z jednej strony, tak, powinniśmy tam być, ale z innej strony to troszkę banalne, ponieważ każdy tam już się zameldował, a to powoduje, iż zrobimy się niewidoczni. Być może trzeba więc zainwestować w promocję bardziej tradycyjną, jak banery reklamowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.