Rolnik
pług
Napisane przez: flickr.com
Zainspirowane przez: flickr.com

Jak znaleźć najlepsze części do maszyn?

Można mieć wrażenie, że praca rolnika to coś sezonowego i tak w gruncie rzeczy nie wymaga dużych nakładów pracy. Nic bardziej mylnego. Rolnicy wykonują swoją pracę przez cały rok. Prócz uprawy ziemi trudnią się również hodowaniem zwierząt. Nie posiadają etatu i narzuconych godziny pracy. Zajmują się gospodarstwem całymi dniami codziennie. W dodatku nieczęsto mogą pozwolić sobie na długi wypoczynek. Wakacje to czas ich najintensywniejszej pracy. W związku z tym ich sprzęty muszą być niemal zawsze w pełni sprawne. Co jednak zrobić, kiedy coś się popsuje?
mazda
Napisane przez: GabboT
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rolnik - kto to dokładnie jest i jakie istnieją zawody związane wraz z jego robotą?

Kim konkretnie jest rolnik wie chyba każdy z nas - jest to ktoś, kto pracuje na tak zwanej "roli", uprawiając wszelkiego rodzaju ziemię, która może, jednak wcale nie musi należeć bezpośrednio do niego.
Agregat pradtwórczy
Napisane przez: US CPSC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prąd w każdym miejscu

Dziś wszystko jest mobilne. Nie musimy się martwić, że w którymś miejscu na przykład zabraknie prądu, bo możemy wziąć z sobą agregat mobilny i nie będzie kłopotu. Dlatego rzeczywiście dobrze pomyśleć o kupnie tego typu urządzenia. Często rolnicy wybierają takie urządzenie, bo jest przydatne w różnych sytuacjach. Ale osoby prywatne, nie wybierają już takiego rozwiązania zbyt często, bo należy za taki sprzęt słono zapłacić, choć oczywiście są też mniej kosztowne modele.
nauka
Napisane przez: Charlie Kaijo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W obecnych czasach prawie każdy producent jest zobligowany swe dobra przewozić, by mogły one dotrzeć do wszystkich klientów

Nie jest istotne czy jesteś rolnikiem albo może składasz czujniki przeciwwybuchowe - ważne wydaje się być to, że zapewne jesteś zobligowany własny produkt wysyłać do klientów w Polsce lub nawet na całym świecie.


W obecnych czasach prawie każdy producent jest zobligowany swe dobra przewozić, by mogły one dotrzeć do wszystkich klientów

Jeżeli mamy ochotę czymś handlować i jesteśmy zobligowani to niekiedy przetransportować na znaczne dystanse, to zależy nam na tym, żeby artykuł przeznaczony na sprzedaż się nie poniszczył.
pudełko
Napisane przez: Christian Sosa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zalecane przechowywanie maszyn rolniczych

Jeśli mówimy o rolnictwie, zwykle przychodzi nam na myśl mężczyzna z kosą, chodzący po polu, wykopujący kartofle lub coś w tym stylu. Tak prezentowało się rolnictwo dziesiątki lat temu.
rolnictwo
Napisane przez: HintenRum
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Współczesne machiny rolnicze i ich zastosowanie

Współcześnie mieszczuchy gremialnie przenoszą się na wieś utrudzeni miejskim hukiem. My, obywatele miasta tęsknimy za sielską rajską wsią którą pamiętamy z wakacji szkolnych sprzed lat. I rzecz jasna znajdujemy tam czasami takie wrażenia jednak przez ostanie parędziesiąt lat wieś przeszła diametralne zmiany. Dofinansowania ze środków unijnych umożliwiły dosłowny skok technologiczny w naszym rolnictwie. Dotyczy to zarówno sposobu gospodarowania jak również życia prywatnego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.