Komunikacja
odlewnia żeliwa
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Odlewnie żeliwa – Ważna branża współpracująca z wieloma firmami

W obecnych czasach rozkwit techniczny umożliwia udoskonalanie urządzeń i metod wykorzystywanych przez sporo firm z różnorakich branż. Dzięki rozwojowi komunikacji między obywatelami możliwa jest również współdziałanie między różnymi przedsiębiorstwami zajmującymi się wytwarzaniem odmiennych wyrobów.
reklama na autobusie
Napisane przez: Mikey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama w busie 22

Jakkolwiek może się to wydawać dziwne to pierwsze postaci reklamy wywodzą się ze starożytności. Kupcy wykrzykiwali zachwalając atuty własnych artykułów. To pierwsza forma reklamy, reklama werbalna. W starożytnej Grecji na ścianach zapisywano dane odnoszące się do zdarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i tak powstała reklama pisemna. Po wynalezieniu przez Gutenberga czcionki ukazały się pierwsze gazety, a w nich reklamy prasowe.
badanie
Napisane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.

Innowacyjne wykorzystanie ultradźwięków w życiu codziennym i wielu dziedzinach życia

Każdego dnia nasza cywilizacja idzie na przód. Prowadzone badania udowadniają, jak sporo potrafi ludzkość, gdy ma w ręku dobre narzędzia i potrafi je dobrze wykorzystać do celów wyższych.
Polska Akademia NLP
Zainspirowane przez: polskaakademianlp.pl

NLP jako techniki dopomagające w prowadzeniu komunikacji z odbiorcami.

NLP to techniki wspomagające w prowadzeniu efektywnej łączności z odbiorcami. Programowanie to zbudowano z myślą o samorozwoju, a samej koncepcji przyświeca założenie, że każdy ma wszelkie rezerwy niezbędne do odniesienia sukcesu. Trzeba tylko potrafić je znaleźć, aby korzystać z osobistego potencjału. W myśl technik NLP każdy człowiek posiada takie same możliwości, zaś kluczowa jest predyspozycja przyjmowania postępowań i umiejętności od innych ludzi, zwłaszcza tych, którzy odnoszą sukces w swojej dziedzinie. Pragmatyk NLP wie, że może zdobyć albo te same, czy też podobne efekty, co inne osoby, na których się wzoruje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.