Ogrzewanie
przemysł
Napisane przez: Steve Jurvetson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś szefem pewnej firmy produkcyjnej, bądź też osobiście interesujesz się mierzeniem temperatur, czy nowoczesnymi technologiami - zapoznaj się z obszerną ofertą urządzeń do takich pomiarów.

Rynek technologii w Polsce zdobywa własne maximum. Pojawia się dużo możliwości. W niemalże każdej dziedzinie życia, mechanika, elektryka i różnego typu urządzenia usprawniają i ułatwiają naszą funkcjonalność. Wyszkoleni naukowcy, ciągle sprawdzają nowe wynalazki i wyprowadzają na rynek unowocześnione produkty. W ostatnich latach, duży rozwój przechodzi dział urządzeń grzewczych.
producent drewna kominkowego
Napisane przez: FHU ANDRE
Zainspirowane przez: http://fhu-andre.pl/

Co będzie lepsze? Brykiet czy drewno? Z czego dobrze jest korzystać? Jakie są między nimi różnice?

Kominek jest już częściej podstawowym źródłem ciepła w domu. Kominek jest najczęściej instalowany razem z ogrzewaniem gazowym, elektrycznym lub przykładowo pompą ciepła. Używanie kominka to duża oszczędność, może dać dość mocne obniżenie zużycia różnych paliw, co co się z tym wiąże - możemy liczyć na niższe koszty ogrzewania. Oprócz tego, ogień w kominku to wspaniały klimat oraz romantyczny nastrój.
elektrownia
Zainspirowane przez: http://sxc.hu/

Klimatyzacja i ogrzewanie w przemyśle

W produkcji przemysłowej stosuje się wyspecjalizowane przyrządy do utrzymania wymaganych warunków klimatycznych, niejednokrotnie wynajmując do tego wysoce wyspecjalizowane firmy, których rola jest wybór i montowanie tych przyrządów. Aspekty na które należy zwrócić szczególną uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każde działanie wymaga odmiennych warunków, jednak przyrządy służące do ich utrzymania są zwykle te same.
kocioł na pellet
Napisane przez: Krzysztof Lis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które będą urządzenia do produkcji pelletu?

Co okazuje się być nam niezbędne do ogrzewania domu?

Jeżeli posiadamy domek i pragniemy go rozgrzać, to bez wątpienia potrzebujemy odpowiedniego materiału, który będziemy mogli wrzucać do naszego pieca, tak by posiadać gwarancję, że prędko się on rozgrzeje oraz będzie długo trzymał właściwą temperaturę. Nie mniej istotne będzie nie tylko, co wrzucamy do niego, lecz także to, w jaki sposób to wszystko jest szykowane.
stacja paliw
Napisane przez: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ogrzewanie na propan – jakie są jego atuty?

Stawiając dom musimy zastanowić się nad wieloma kwestiami. Jedną z nich jest ogrzewanie, a niebywale często wybieranym typem ogrzewania jest gaz propan. To inaczej gaz z butli, jaki jest znakomitym zastępstwem gazu ziemnego, gdyż nie każdy ma dostęp do gazociągów.
bojler
Napisane przez: Tim Walker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to są bojlery ze stali nierdzewnej i w jaki sposób są one stosowane w domach?

Pragniesz mieć w mieszkaniu lub w firmie przyjazne środowisku rozwiązanie? Postaw na zbiorniki ze stali nierdzewnej. Nowatorskie rodzaje umożliwią Ci skorzystanie z ciepłej wody i pozwolą na oszczędność.
nagrzewnice elektryczne
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl

Nagrzewnice elektryczne – bogata oferta

Nagrzewnice elektryczne pełnią funkcję ogrzewania pomieszczenia. Dotyczy to miejsc takich jak pomieszczenia użytkowe, komercyjne lub przemysłowe. Składają się z obudowy, grzałki, wentylatora, kabla elektrycznego oraz sterownika. Jak sama nazwa wskazuje, praca sprzętów takich jak nagrzewnice elektryczne polega na wykorzystaniu energii elektrycznej. Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu i nie wymagają dostarczania paliwa. Rozważając wybór, jakim szczycić się mogą dziś nagrzewnice elektryczne, powinno się zaliczyć go do ogromnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.