Deweloper
Zamieszkać komfortowo pod Warszawą
Napisane przez: BARC
Zainspirowane przez: BARC

Deweloperzy zaznaczą co się może spodobać

Pomimo że z roku na rok jest coraz więcej budynków mieszkalnych, to jednak powodzenie nimi nie rozpoczyna się zmniejszać, a co się z tym wiąże, zawsze trzeba ich znacznie więcej. Jak się okazuje, deweloperzy nie jedynie wydają sobie z tego sprawę i chcą sprostać tym oczekiwaniom, ale równocześnie wspaniale wiedzą co może spodobać się potencjalnym klientom oraz czym najłatwiej będzie ich do siebie przyciągnąć.
aparat
Napisane przez: John Coley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pragniesz nabyć mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska? Koniecznie znajdź uczciwego dewelopera

Kupienie nowego domu bądź innej nieruchomości, bywa bardzo ważną kwestią i znaczącą inwestycją, która zabiera ogromne pieniądze. Stąd tak istotne jest rozważne dokonanie wyboru inwestora i lokalu, gdzie złoży się zgromadzone lub pozyskane z banku fundusze. Zaufanie okazane niesprawdzonym oraz nieuczciwym przedsiębiorstwom może skutkować wielkimi kłopotami i stratą gotówki.
Nowe mieszkanie
Napisane przez: Ben Heinrich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odebranie lokalu od wykonawcy

Po zakończeniu budowy nadchodzi okres na odbiór techniczny wybudowanego dla nas mieszkania. Wykrycie, zanotowanie i zobowiązanie dewelopera do reperacji znalezionych defektów i niedoróbek, ochronią nas przed ponoszeniem pobocznych kosztów po wprowadzeniu się do lokalu. W czasie odbioru mieszkania od dewelopera, nabywca ma prawo sprawdzić zgodność mieszkania z klauzulami, jakie pozostały napisane w umowie z deweloperem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.