Podłoże
maszyny rolnicze
Napisane przez: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Machiny do prac ziemnych - treściwa charakterystyka.

O tym jak męcząca jest praca związana z obróbką ziemi nie trzeba mówić. Natomiast w dzisiejszych czasach technologia bardzo nam ją ułatwia. Powstaje wiele bardzo potrzebnych maszyn, dzięki którym robota człowieka na budowie stała się prostsza. Przykładami, które teraz opiszemy są równiarka do podłożaorazświder do otworów w ziemi. Wychodząc od definicji - równiarka do podłoża to maszyna do robót ziemnych, służąca głównie do modelowania podłoży pod pokrywę dróg, lotnisk, rowów i poboczy czy niwelowania nasypów.
mop do podłogi

Parownice profesjonalne – bardzo pomocne urządzenie w naszym domu

Porządki domowe jeszcze nigdy nie byłotak łatwe. Poprzez parownice profesjonalne sprzątanie takich obiektów jak szpitale, hale restauracyjne, hotele, firmy i hale zakładów produkcyjnych jest szybsze, prostsze i lżejsze.
świat
Napisane przez: Blachy Pruszyński
Zainspirowane przez: Blachy Pruszyński

W jaki sposób funkcjonują samochodowe amortyzatory?

Za wygodę w czasie jazdy czterokołowcem odpowiada układ amortyzujący, a więc amortyzatory. Właśnie dzięki nim drgania oraz nierówności nie zostaną przekazane na kabinę pasażerską.
wydajność
Napisane przez: Brynn Tweeddale
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czego należy przestrzegać w trakcie pracy na większej wysokości, zalety używania przy tym podnośników koszowych.

Prace na większej wysokości wiążą się ze sporym dla realizujących je pracowników. Przepisy BHP określają tego typu wtedy, kiedy są one przeprowadzane co najmniej metr nad podłogą.
markety
Napisane przez: Trevor King
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wiosenne zakładanie trawnika krok po kroku

Anglicy powiadają, iż stworzenie pięknej murawy jest bardzo proste – wystarczy wysiać odpowiednie nasiona, a potem kosić trawnik dwa razy w tygodniu, i tak przez kilkaset lat (tyle liczą poniektóre trawniki angielskie).
plac zabaw
Napisane przez: Rubber Mulch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W budowie miejsc użytku powszechnego znaczące jest wykorzystanie solidnych artykułów

Tworzenie w miastach ciekawych powierzchni publicznych jest obecnie wyraźną odpowiedzią na potrzeby ludzi. Przeważnie tyczy się to rodzin z dziećmi, dla których przebywanie na wolnym powietrzu w miejscu, które ożywia ich fantazję jest niezmiernie istotne. Z tego względu praktycznie przy każdym osiedlu mieszkaniowym znajduje się plac zabaw, jaki realizuje słuszne wymagania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.