Czyszczenie
lakier do drewna na zewnątrz
Napisane przez: Allan Ajifo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki kupić olej do tarasu? Jakiego typu powinien to być preparat? O czym pamiętać?

Każdy drewniany taras po zimie wymaga porządnego odświeżenia, czyli przygotowania do zbliżającego się sezonu. Deski należy wyczyścić i pokryć nową warstwą oleju.
Kosiarka LB 48V
Napisane przez: Husqvarna
Zainspirowane przez: Husqvarna

Elementy zamienne do klimatyzacji domowej - elementy, jakie pomocne będą nie jedynie w momencie awarii

Latem w trakcie większych upałów znakomitym schronieniem są zimne pokoje. Naturalnie regularne czyszczenie klimatyzacji czy też zmiana odpowiednich części w momencie awarii to znaczące kwestie, żeby utrzymać ją jak najdłużej funkcjonującą.
mop do podłogi

Parownice profesjonalne – bardzo pomocne urządzenie w naszym domu

Porządki domowe jeszcze nigdy nie byłotak łatwe. Poprzez parownice profesjonalne sprzątanie takich obiektów jak szpitale, hale restauracyjne, hotele, firmy i hale zakładów produkcyjnych jest szybsze, prostsze i lżejsze.
loft
Napisane przez: lirumlar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Solidne czyszczenie hal produkcyjnych i magazynowych

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych to obecnie zadanie dla profesjonalistów. Do lamusa odeszły czasy, gdy po specjalistycznych halach produkcyjnych kręciła się pani Frania z mopem. W zakres prac wchodzi nie tylko mycie i zamiatanie, ale również impregnacja powierzchni hal lub usuwanie opornych do usunięcia plam ze smarów, olejów lub innych substancji chemicznych. Czasami w ciągu jednego dnia musimy doprowadzić do porządku nawet 1000 metrów kwadratowych powierzchni. W magazynach również trzeba utrzymywać maksimum bezpieczeństwa.
przemysł - landszaft
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

argumenty przeciwko kopalniom odkrywkowym

Odkrywki zwane od sposobu wydobycia kopalniami odkrywkowymi uważane są za pierwsze sztolnie naziemne. Bolesna regularność pokazuje, że mnóstwo rzeczy, które traktujemy jako argument na potęgę polskiej gospodarki i którymi chlubimy się przed naszymi sąsiadami, wcale nie stanowi jakiegoś wyjątkowego powodu do dumy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.