Ładunki
Fabryka
Napisane przez: darkday
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie są najpowszechniejsze typy przenośników?

Do transportu różnorodnych rodzajów produktów, które mają znaczną wagę i niestandardowe wymiary. Zwykle używa się do przenoszenia różnych palet, kontenerów i innych pakunków o dużych wielkościach. Najbardziej optymalnie jest wykorzystywać przenośniki łańcuchowe do przenoszenia towarów, które posiadają maksymalnie 1500 kg.
malunek - przemysł
Napisane przez: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest i z czego jest złożona suwnica?

Do najbardziej użytecznych czy też nawet niezbędnych sprzętów w dużych magazynach lub portach są dźwignice, czyli urządzenia, które pracują w ruchu przesuwnym.
przemysł - selfie
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pewny oraz sorawny transport

Niemalże każda instytucja z branży transportowej poleca taki sam zakres usług: przewozi nie tylko ludzi ludzi, ale i również każdego rodzaju przedmioty: przesyłki, wyposażenie wnętrz (dokonujemy bowiem również przeprowadzek i wiele i innych, na przykład: przewozimy ekspresowe paczki kurierskie, pokaźne ładunki przestrzenne i paletowe, materiały zagrażające życiu ludzi, transportuje także zwierzęta domowe i nie tylko, świadczy usługi związane z dostawami towarów do sklepów, a oprócz tego pomaga w transporcie środków pieniężnych.
taśma
Napisane przez: Wienerberger
Zainspirowane przez: Wienerberger

Taśmy opakowaniowe i napinacze w ofercie sklepów internetowych - sprawdź, gdzie zakupisz te akcesoria

Multum sklepów internetowych oferuje dziś szeroki wybór materiałów opakowaniowych, takich jak taśmy specjalistyczne, folie albo taśmy opakowaniowe. W ofercie częstokroć mieszczą się również taśmy opakowaniowe z nadrukiem i liczne urządzenia przeznaczone do fachowej aplikacji taśm oraz folii. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się takie materiały opakowaniowe, jak taśmy dwustronne, folie ochronne czy też taśmy maskujące.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.