Badania
blacha
Napisane przez: MoWePhoto.de
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podstawowe odmiany stali stosowane w rozmaitych gałęziach przemysłu, zastosowanie trudnościeralnych stali.

Obecny metalurgiczny przemysł daje bardzo dużą ilość materiałów, a cały czas trwają intensywne badania nad kolejnymi. Dzięki temu wszystkiemu inżynierowie zajmujący się projektowaniem urządzeń czy konstrukcji mają do wykorzystania stale o takich właśnie parametrach, jakie są im potrzebne. Obecnie stal jest jednym z podstawowych materiałów konstrukcyjnych stosowanych przez człowieka, na niej opiera się cały budowlany, wydobywczy i motoryzacyjny przemysł, i tam też wykorzystuje się największe ilości tego surowca.
testy
Napisane przez: Iqbal Osman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Małe badania – ogromne rezultaty. O przydatności i niezbędności doświadczeń, które pozwalają nam poznać różne zjawiska

Jak znaczące są różnego rodzaju testowania, przeprowadzone inspekcje i inne tego typu praktyki, nie trzeba chyba nikomu uświadamiać. Jakby się nad nimi głęboko zastanowić to stanowią one dużą ilość naszego życia, ale są bez podważania konieczne, by można było jak |najlepiej funkcjonować.
Laboratorium
Napisane przez: Army Medicine
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozwiązania na wykonywanie asortymentu o zadowalającej jakości

Wysoka jakość udostępnianych produktów powinna być niezaprzeczalnym priorytetem dla potencjalnego przedsiębiorstwa, które ma na celu zapewnienie odbiorcom asortymentu o satysfakcjonującej klasie. W tym celu poszczególne produkty są poddawane fachowym próbom jakościowym, które należy postrzegać jako potwierdzenie ich wytrzymałości czy skuteczności. Takie badania stosuje się w najróżniejszych dziedzinach, między innymi na płaszczyźnie produkcji najróżniejszych urządzeń technicznych.
Spedycja
Napisane przez: Hoover
Zainspirowane przez: Hoover

Jakość w naszym życiu zaczyna nabierać coraz większego wymiaru

Coraz większa konkurencja niemalże na każdym rynku egzekwuje na producentach podwyższenie poziomu. Każdy chciałby mieć sweter, jaki nie zmechaci się po pierwszym praniu, samochód, który nie będzie się psuł i pralkę ze sprawnymi uszczelkami i programatorem.
Zakład stolarski
Napisane przez: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zainteresuję się walką o zdrowie

Dbanie swe o zdrowie polega na prowadzeniu zdrowego stylu życia, czyli systematycznym wysiłku fizycznym, zdrowym odżywianiu, odpowiednim śnie i co pewien czas odwiedzinach u doktora w celu przebadania się.
Konstrukcja stalowa
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Badania penetracyjne pt będą nieinwazyjne

Badania penetracyjne pt robione będą w przemyśle. Od czasu do czasu dzieje się tak, że musimy zobaczyć jakiś przedmiot, czy okazuje się być on solidny i czy jego konstrukcja nie ma jakichś przestrzeni oraz pustych miejsc, w których może dojść do jego popękania oraz zniszczenia.
pomiar
Napisane przez: Kazuhisa OTSUBO
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ultradźwiękowe mierniki do ciągłego, bezkontaktowego badania poziomu w zasobnikach

Odpowiedni wybór hydrostatycznej sondy do pomiaru poziomu, spełniającej wymagania faktycznych warunków pracy to podstawa sukcesu pomiarowego. Wśród najistotniejszych wyznaczników wyboru sondy pułapu płynów rozróżniamy rodzaj medium, jego temperaturę, oraz konsystencję, a także wysokość pomiarową i długość kabla.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.