Mechanizm
elektryka
Napisane przez: Kullez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o idealne elementy i podzespoły dla swoich maszyn, żeby miały szansę pracować wydajnie i bezawaryjnie

Tak porządna konserwacja maszyn przemysłowych, jak i troszczenie się o najlepsze elementy zamienne i podzespoły, mają kluczowe znaczenia dla bezproblemowej pracy oraz bezpieczeństwa pracowników nadzorujących pracę maszyny. Dobrze jest uzyskać informację na temat podzespołów, które mają istotne znaczenie dla sterowania i pozycjonowania maszyn oraz ich elementów.
spawanie
Napisane przez: Oscar Gil Fernández
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Komplety potrzebne spawalnicze

Sklepy specjalistyczne z ofertą dla spawających oferują bardzo dużo specjalistycznych artykułów, urządzeń, dodatków dla osób spawających a także firm blacharskich, firm dekarskich i innych. Oprócz specjalistycznych sklepów stacjonarnych jest również masa sklepów profesjonalnych wirtualnych.
sprężyna
Zainspirowane przez: vanel.com

Niepozorna, niezwykła rzecz - sprężynka

Niepozorne przedmioty z kawałka metalu, znane są od czasów starożytnych (wtedy drewniane). Użytkowano je oczywiście i wojsku i w łowiectwie, jednak ciekawym zastosowaniem tegoż wynalazku jest piętnastowieczna, malutka kusza, jaką dało się ukryć nawet w za pazuchą. Także współcześnie są w szerokim zakresie wykorzystywane. Rzecz jasna mam tutaj na myśli sprężyny, przedmioty na jakie nie zwracamy na co dzień uwagi.
środowisko
Napisane przez: ATLAS
Zainspirowane przez: ATLAS

Zasłanianie okienek - czyli, roleta przeciwko jej starsza wersja - żaluzja

Wewnątrz jakim okresie czasu królowały żaluzje? Co było charakterystyczne wewnątrz ich mechanizmie? Z czego były cząstki wspomnianego mechanizmu? A co z roletami? Jakie powstały ich odmiany oraz jakie posiadają zadanka? Dlaczego do tej pory persony zakupują żaluzje, pomimo iż rolety widocznie je "po wygryzały" z ich pozycji? To wszystko oraz jeszcze więcej po dowiadujesz się z naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - artykułu!
wózek widłowy
Napisane przez: Feed My Starving Children (FMSC)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dzisiaj tworzy się rozmaite, rozbudowane systemy alarmowe, które mają podstawowe zadanie

Chronić odpowiednio miejsce pracy i nie doprowadzić do pojawienia się groźnych sytuacji na obszarze zakładu pracy


Dzisiaj tworzy się rozmaite, rozbudowane systemy alarmowe, które mają podstawowe zadanie

W dużych zakładach przemysłowych istotną rolę odgrywa zachowanie najważniejszych zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza, jeśli produkcja przebiega z użyciem substancji szkodliwych dla otoczenia.
maszyna na linii produkcyjnej
Zainspirowane przez: sxc.hu

Szybki rozwój techniki ma swoje odbicie w bardzo wielu dziedzinach. Większość trudnych, ciężkich czy nawet niemożliwych dla człowieka zadań wykonują maszyny.

Jest to na pewno niesłychanym ułatwieniem dla człowieka, aby pracę męczącą fizycznie czy bardzo trudną pozostawić specjalistycznej maszynie. Jasne że nie mowa w tym miejscu tylko i wyłącznie o pracach fizycznych, które kiedyś były nie tylko męczące, ale zdarzało się że też niebezpieczne.
sprężyny
Napisane przez: http://www.freeimages.com/
Zainspirowane przez: http://www.freeimages.com/

Sprężyny rozciągane na sprzedaż w okazyjnych cenach i na najlepszych warunkach

Działanie sprężyny ludzie znali już wieki temu w czasach kilkunastu tysięcy lat przed Chrystusem. Wyładowanie energii charakterystycznej dla działania sprężyny wykorzystywane było do produkcji mechanizmu pierwszych łuków. Działanie to wykorzystywane było też przy tworzeniu różnego typu pułapek na zwierzęta. W chwili obecnej branża przemysłu zajmująca się wytwarzaniem sprężyn jest bardzo silna i charakteryzuje się niemałą konkurencją.
Sprężyny
Zainspirowane przez: http://www.vanel.com

Dźwigniki śrubowe mają możliwość nam zaoferować gwint na różne strony

Wykorzystujemy z różnych sprzętów, które powinny funkcjonować w przeróżny sposób, od czasu do czasu coś zamykając, od czasu do czasu coś przesuwając.
hydrofor
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest hydrofor, z jakich części jest zbudowany i w jakim miejscu znajduje swe wykorzystanie?

Pewna stacja tv transmitowała kiedyś program, w jakim wyjaśnia działanie różnych mechanizmów. Czasem tyczyły się one tematów pozornie oczywistych, których jednak zasady działania nie każdy mógł zobrazować.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.