Urządzenie
agregat prądotwórczy

Generatory prądu – co należy o nich wiedzieć przed zakupem? Zaawansowana budowa domu.

Budowa domu to długotrwałe prace i ogromne koszty – to wiadomo. Na budowie, do której nie dochodzi jeszcze elektryczność, generator prądu jest bardzo potrzebny. Budowanie budynku bez generatora będzie bardzo utrudnione, bo wszystkie przydatne sprzęty (np. betoniarka) wymagają zasilania zewnętrznego. Z doświadczenia wynika, że zapotrzebowanie tych urządzeń na energię zwykle jest dużo większe niż podaje producent, więc dobrze jest kupić agregat, jaki ma więcej mocy niż założyliśmy, iż będzie potrzebne, żeby uniknąć przykrych niespodzianek w środku budowy.
przemysł - powiększenie
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od papieru po skomplikowane modele, czyli zdań kilka o świetlanej perspektywie druku przestrzennego

Postęp naukowy to proces, który w zaskakujący sposób odmienia nasze życie. Współczesnym społeczeństwom pozwala rozwikłać trudności, które dla wielu pokoleń były nie do rozwikłania. Nie ma ani trochę przesady w twierdzeniu, że odkrycia naukowe przeobraziły teraźniejszość. Zestawienie jakości życia społeczeństw żyjących na przestrzeni ostatnich stu lat jest najbardziej wyrazisty przykład ewolucji naukowej. Śmiało można stwierdzić, że pojawiające się zmiany dotykają każdego elementu egzystencji - nawet najbardziej codziennych czynności. Warto przyjrzeć się nowościom technologicznym, które w najbliższym czasie mogą okazać się rewolucyjne.
klimatyzator
Napisane przez: FUJIAIRE
Zainspirowane przez: FUJIAIRE

Sposób na upał – przenośny klimatyzator

Wakacyjne miesiące bywają niełatwe do zniesienia dla mieszkańców przepełnionych miast. Klimatyzatory obecnie to już rozwiązanie dla każdego. Nieznaczne urządzenie nie wymaga wiele miejsca, a potrafi uprzyjemnić dzień.
chłodnia
Napisane przez: Arnolds Auziņš
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co to jest ciągadło, do czego ono funkcjonuje i w jakim miejscu jest ono wykorzystywane?

Czy wiesz, że jest urządzenie pod nazwą ciągadło? Jest ono stosowane do jednego z tylko dwu sposobów wytwarzania (ciągnienie i walcowanie) niezwykle słynnych w budowlance składników budowlanych.
Urządzenie ze stali
Napisane przez: Nicholas Lundgaard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Potrzebujesz perfekcyjnego wycięcia elementu ze stali? Już teraz postaw na cięcie wodą, a z całą pewnością nie pożałujesz!

W obecnych czasach stal jest artykułem, który używamy w czasie każdej budowy. Jej gigantyczne zastosowanie sprawia, iż jest niezastąpiona w ciągu różnorodnych remontów i może być wykorzystana nawet jako element dekoracji.
kotłownia parowa
Napisane przez: Nicholas Lundgaard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kotłownie parowe muszą prezentować odpowiednie wyposażenie

Jak wyposażyć budynki przemysłowe? Kiedy zbudujemy siedzibę naszej firmy oraz zaznaczymy, że mają tam być produkowane różnorakie rzeczy, to warto to wszystko tak zaplanować, by okazało się być wygodnie, funkcjonalnie oraz jednocześnie jak najbardziej bezpiecznie. To wszystko właśnie spowoduje, że różne te pomieszczenia muszą okazać się odpowiednio zaprojektowane, a na dodatek jeszcze musimy zatroszczyć się o ich odpowiednie wyposażenie, tak aby mogły wypełniać jak najwspanialej powierzoną im funkcję.
Nedcon
Napisane przez: Nedcon
Zainspirowane przez: http://www.nedcon.pl/

Jakie są łańcuchy do wózków widłowych oraz do czego mogą te łańcuchy służyć?

Każde narzędzie powinno dobrze funkcjonować, żeby pracownik, który wykonuje na tym przyrządzie swą pracę, wykonywał ją prawidłowo oraz sumiennie. Ponadto narzędzia powinny zostać bezpieczne dla pracownika.
Agregat EU10
Napisane przez: Honda
Zainspirowane przez: Honda

Energia zawsze pod ręką

O tym, jak bardzo kluczowa jest elektryczność, mało pamiętamy. Dopiero w chwili, gdy następuje awaria instalacji, odkrywamy, że bez prądu nie da się funkcjonować. Globalna awaria elektrowni byłaby praktycznie kresem naszej cywilizacji. Komputery przeważają w każdych domenach ekonomii i normalnego życia, a one wymagają do działania elektryczności. Brak dostępu do życiodajnego prądu zatrzymałby cały świat w ułamku sekundy.
nagrzewnica
Zainspirowane przez: własne

Rodzaje nagrzewnic

Zimą, gdy bardzo zimne temperatury utrzymują się przez dłuższy czas może okazać się, że temperatury w pokojach, w których jesteśmy są za niskie. Brak komfortu cieplnego, wrażanie zimna powoduje osłabienie organizmu i naszej sprawności. Należy wówczas postanowić o sposobie na podgrzanie pomieszczenia.
urządzenia ciśnieniowe
Napisane przez: Gardena
Zainspirowane przez: Gardena

Jak to jest z urządzeniami ciśnieniowymi i gazowymi. Co je definiuje, na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Przyglądając się sektorowi przemysłowych urządzeń ciśnieniowych, należny pamiętać, jak wiele produktów zalicza się do tej kategorii. Poczynając od produktów konsumpcyjnych takich jak szybkowary czy gaśnice, po bardzo duże i skomplikowane instalacje przemysłowe, a także kotły w elektrowniach.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.