Praca
buty ochronne
Napisane przez: Gardena
Zainspirowane przez: Gardena

Jak należycie powinni być ochraniani pracownicy którzy pracują na różnorakich maszynach.

praca przy najróżniejszych urządzeniach i maszynach wiąże się z dużym zagrożeniem, trzeba więc bezwzględnie stosować odpowiednie środki ochrony. Przede wszystkim konieczne będzie, aby osoby które używają tych maszyn miały odpowiednie przeszkolenie.
Napisane przez: www.future-toys.pl

Sprężyny są wszędzie

Kiedy popatrzymy na naszą pociechę, która z zainteresowaniem godnym przedszkolaka obserwuje, jak pracuje sprężyna i nie może się temu nadziwić, też wpadamy w zadumę. Ten skręcony kawałek drucika jest bardzo popularny i stosuje się go w wielu dziedzinach naszej codzienności, choć często nie zdajemy sobie sprawy.
pług
Napisane przez: flickr.com
Zainspirowane przez: flickr.com

Jak znaleźć najlepsze części do maszyn?

Może się wydawać, że praca rolnika jest sezonowa i tak w gruncie rzeczy nie potrzebuje dużych nakładów pracy. Nic bardziej mylnego. Rolnicy wykonują swoją pracę przez cały rok. Oprócz uprawy ziemi zajmują się również hodowlą zwierząt. Nie posiadają etatu i narzuconych godziny pracy. Pracują całymi dniami codziennie. Dodatkowo nieczęsto mogą pozwolić sobie na dłuższy wypoczynek. Lato to czas ich najcięższej pracy. Dlatego też ich maszyny muszą być niemalże zawsze w pełni sprawne. Co jednak zrobić, kiedy coś się zepsuje?
praca
Napisane przez: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie będą objawy wypalenia zawodowego? Czytaj w tym zakresie nieco więcej

Co gdy praca zaprzestaje dawać zadowolenie?

Jakie będą objawy wypalenia zawodowego? Czytaj w tym zakresie nieco więcej

Wychodzimy do pracy, znamy tam swoje miejsce, w środku nocy jesteśmy w stanie powiedzieć co musimy w niej robić, znamy wszystkich współpracowników, a przeważnie również ich rodziny. Lecz co robić, jeżeli znacznie mniej ochoczo budzimy się do roboty, jeśli przekraczanie jej progu nie spowoduje nam już zadowolenia, kiedy okazuje się być, że wszystko robimy z automatu oraz tak naprawdę myślimy tylko o tym, w którym momencie będziemy mogli wyjść do domu?
przemysł
Napisane przez: USFWS Mountain-Prairie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie działalności budowlanej wcale nie jest takie łatwe - sprawdź, jakie haczyki na Ciebie mogą czekać!

W obecnych czasach niestety nie każdemu z nas jest prosto znaleźć jakąś pracę. W takich sytuacjach niejednokrotnie pojawia się pomysł o otworzeniu swojej działalności gospodarczej - skoro nie jesteśmy w stanie zdobyć pracy i przekonać kogoś do zaangażowania nas, być może właśnie tego typu rozwiązanie będzie dla nas odpowiednie? W takich wypadkach jesteśmy przecież sami dla siebie odpowiednim szefem.
mezoterapia
Napisane przez: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

Na co zwrócić uwagę, poszukując fachu najlepszego dla siebie?

Każdy z nas chciałoby dostać świetną działalność, jaka da mu możliwość na rozwijanie własnych zainteresowań i dostawanie za to wynagrodzenia, jakie będzie na tyle wysokie oraz zadowalające, że będziemy mogli sobie pozwolić na wszystko, co teraz będzie nam potrzebne i więcej - na co będziemy mieli akurat ochotę.
sprężyny
Zainspirowane przez: http://www.vanel.com

Co warto wiedzieć o konkretnych rodzajach sprężyn – rozmaite zastosowania i produkcja

W dwudziestym pierwszym wieku w wielu przedmiotach używanych na co dzień używa się rozmaitego typu sprężyn. Mają one bardzo wiele zastosowań – przykładowo w złożonych mechanizmach (takich jak luksusowe zegarki) przemyśle kolejowym, elektronice albo nawet w przemyślne medycznym. Można odnaleźć wiele ich typów i dlatego produkcja sprężyn jest teraz czymś bardzo zaawansowanym – zależnie od konkretnych zastosowań sprężyny powinny spełniać pewne konkretne parametry, na przykład trzeba wziąć pod uwagę ich wielkość, masę oraz rozciągliwość. Ma wpływ na to m.in. materiał z jakiego mogą być robione.
Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Napisane przez: JZO
Zainspirowane przez: JZO

Wkraczasz na rynek zawodowy? Zobacz, o czym warto wiedzieć

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o pewność i stabilizację zarobkową w kontekście miesięcy, o latach nie wspominając. Pewna profesja może w ciągu kilku miesięcy stać się pierwszym stanowiskiem do zlikwidowania.
maszyny rolnicze
Napisane przez: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Machiny do prac ziemnych - treściwa charakterystyka.

O tym jak ciężka jest praca powiązana z obróbką ziemi nie potrzeba mówić. Natomiast w dzisiejszych czasach technika bardzo nam ją ułatwia. Powstaje wiele bardzo użytecznych maszyn, dzięki którym praca człowieka na budowie stała się łatwa. Przykładami, które teraz opiszemy są równiarka do podłożaa takżeświder do otworów w ziemi. Wychodząc od definicji - równiarka do podłoża to maszyna do robót ziemnych, służąca głównie do profilowania podłoży pod powierzchnię dróg, lotnisk, rowów i poboczy czy gładzenia nasypów.
urządzenia pneumatyczne
Napisane przez: Kecko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobre instalacje pneumatyczne przyczynią się w licznych miejscach, nie tylko w profesjonalnych zakładach

Korzystanie z nowoczesnych urządzeń jest na obecną chwilę nadzwyczaj ważną sprawą, która zdarza się coraz to większej ilości ludzi. To nadzwyczaj dobrze, gdyż należałoby za każdym razem mieć w głowie to, że wzrost technologiczny po coś występuje, przez co na pewno służy on dobremu zachowaniu ludzkości względem wszelkich innych objawów kłopotliwej pracy.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.