Edukacja
gry edukacyjne
Napisane przez: Bo Jørgensen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gry edukacyjne – z jakiego względu warto jest się współcześnie decydować na ich zakup i w jaki sposób można je wykorzystać?

Edukacja dziecka spędza sen z powiek wszystkim rodzicom, z reguły ze względu na fakt, że są oni świadomi tego, jak istotny wpływ będzie ona wywierała na ich dorosłe życie. Nie można się z tego względu dziwić, że dziś powszechne jest stymulowanie rozwoju dziecka już od najmłodszych lat.
Tłumacz niemieckiego
Napisane przez: Pier-Luc Bergeron
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z dokumentami w języku niemieckim

Zdarza się tak, że trzeba przetłumaczyć jakiś dokument. Nie jest to łatwe zadanie, gdy nie znamy za dobrze języka. Oczywiście można zawsze iść do tłumacza, który przetłumaczy nam wszystko za spore pieniądze. Tak, więc np. tłumacz niemieckiego nie zawsze będzie wchodził w grę, bo nie zawsze będziemy mieli pieniądze na takie wydatki.
tłumacz przysięgły
Napisane przez: Republic of Korea
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób biuro tłumaczeń jest w stanie przekonać możliwych usługobiorców do skorzystania z oferty przedstawionej na stronie internetowej

Duże firmy, aby utrzymać się na rynku są zmuszone poszukać wspólników także poza granicami kraju. Ten fakt z kolei jest powiązany z obowiązkiem zaangażowania pracowników, którzy władają językami obcymi w stopniu biegłym. Jednak w większości takich przypadków takie rozwiązanie się nie sprawdza. Kiedy należy przetłumaczyć teksty statutów, niezbędna okazuje się pomoc fachowca, który zna bardzo dobrze terminologię wykorzystywaną w trakcie dokonywania tego rodzaju przekładu. Z tego powodu tłumaczenia prawnicze rzadko kiedy bywają wykonywane w siedzibie spółki.
Nauka angielskiego
Napisane przez: U.S. Embassy Tel Aviv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każdy może nauczyć się języka bez kursów

Wykształcenie - słowo które towarzyszy nam od najwcześniejszego dzieciństwa aż do starości. W dzieciństwie za nasz postęp odpowiedzialni są opiekunowie, i musimy przyznać - nie jest to zadanie łatwe. Trzeba tu albowiem zachować równowagę między postępem fizycznym a umysłowym potomka. A jak wiemy, dzieciaczki mają różne temperamenty i zamiłowania. Jednak musimy pogodzić kurs języka angielskiego z - na przykład - treningiem piłki ręcznej. Praca nad stworzeniem pilnego, bystrego obywatela nie jest zadaniem łatwym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.